1. Alang sa ingon nga klase sa Modelo, among gihimo sumala sa kinahanglanon sa kustomer. Kinahanglan namong mahibal-an ang kapasidad sa karga, gitas-on sa pag-alsa ug gidak-on sa plataporma nga imong gikinahanglan. Dayon among kuwentahon ang presyo para kanimo.
2. Ang standard nga rampa naghimo niini nga mas sayon sa pagkarga ug pagdiskarga.
3. Ang taas nga kalidad nga estasyon sa bomba naghimo niini nga lig-on nga moalsa ug mahulog.
4. Mga balbula nga dili mabuak tungod sa pagbuto, manalipod sa hydraulic pipe, ug dili mabuak tungod sa hydraulic pipe.
5.Anti-droping device, makapugong sa pagkahulog sa plataporma.
6. In ground double deck car elevator nga gidisenyo alang sa mga kinahanglanon sa kustomer.
7. Powder spray coating surface treatment para sa gamit sa sulod sa balay ug hot galvanizing para sa gamit sa gawas.
| Mga Parameter sa Produkto | |
| Numero sa Modelo | CSL-3 |
| Kapasidad sa Pag-alsa | kinatibuk-an 5000kg |
| Pag-alsa sa Gitas-on | gipahaom |
| Gitas-on nga Sirado sa Kaugalingon | gipahaom |
| Bertikal nga Katulin | 4-6 M/Min |
| Panggawas nga Dimensyon | gipahaom |
| Mode sa Pagmaneho | 2 ka Haydroliko nga Silindro |
| Gidak-on sa Sakyanan | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Pamaagi sa Pag-parking | 1 sa yuta, 1 sa ilalom sa yuta |
| Lugar sa Pag-parking | 2 ka sakyanan |
| Oras sa Pagsaka/Pag-ubos | 70 segundos / 60 segundos nga mapasibo |
| Suplay sa Kuryente / Kapasidad sa Motor | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Propesyonal nga Tiggama og Car Parking Lift, nga adunay sobra sa 10 ka tuig nga kasinatian. Kami komitado sa paggama, pag-innovate, pag-customize ug pag-instalar sa lain-laing mga kagamitan sa parkinganan.
2. 16000+ nga kasinatian sa pag-parking, 100+ nga mga nasud ug rehiyon.
3. Mga Kinaiya sa Produkto: Paggamit og taas nga kalidad nga hilaw nga materyales aron masiguro ang kalidad
4. Maayong Kalidad: TUV, CE certified. Hugot nga gisusi ang matag pamaagi. Propesyonal nga QC team aron masiguro ang kalidad.
5. Serbisyo: Propesyonal nga teknikal nga suporta atol sa pre-sale ug after sale nga gipahaom nga serbisyo.
6. Pabrika: Nahimutang kini sa Qingdao, sidlakang baybayon sa China, ang transportasyon sayon ra kaayo. Kapasidad kada adlaw: 500 ka set.