•Usa ka plataporma para sa 2 ka sakyanan
•Kaladmon sa lungag sa standard nga tipo: 1500-1600mm
•Mga sukod sa sakyanan: gitas-on 1450-1500mm, gitas-on 4900-5000mm
•Magamit nga gilapdon sa plataporma para sa standard nga tipo: 2200mm
•Estandard nga disenyo: 2,000 kg kada parkinganan
•Pagtambal sa nawong: powder coating
| Mga Parameter sa Produkto | |
| Numero sa Modelo | CPL-2A |
| Kapasidad sa Pag-alsa | 2000kg/4400lbs |
| Pag-alsa sa Gitas-on | 1500mm |
| Gitas-on sa Lungag | 1500mm |
| Mode sa Pagmaneho | Haydroliko |
| Suplay sa Kuryente / Kapasidad sa Motor | 380V, 5.5Kw 60s |
| Lugar sa Pag-parking | 2 |
| Pamaagi sa Operasyon | Switch sa yawe |
1. Propesyonal nga Tiggama og Car Parking Lift, nga adunay sobra sa 10 ka tuig nga kasinatian. Kami komitado sa paggama, pag-innovate, pag-customize ug pag-instalar sa lain-laing mga kagamitan sa parkinganan.
2 .16000+ nga kasinatian sa pag-parking, 100+ nga mga nasud ug rehiyon.
3. Mga Kinaiya sa Produkto: Paggamit og taas nga kalidad nga hilaw nga materyales aron masiguro ang kalidad
4. Maayong Kalidad: Sertipikado sa CE. Hugot nga gisusi ang matag pamaagi. Propesyonal nga QC team aron masiguro ang kalidad.
5. Serbisyo: Propesyonal nga teknikal nga suporta atol sa pre-sale ug after sale nga gipahaom nga serbisyo.
6. Pabrika: Nahimutang kini sa Qingdao, sidlakang baybayon sa China, ang transportasyon sayon ra kaayo. Kapasidad kada adlaw: 500 ka set.