1. Doble ang gilapdon nga disenyo para sa 4 ka mga sakyanan
2.Gipahaom sumala sa layout, Makadaginot og espasyo ug gasto tungod sa gamay nga disenyo niini.
3. Dobleng mga kandado sa kaluwasan: ang una usa ka piraso nga mapasibo nga hagdanan nga may kandado sa kaluwasan ug ang usa awtomatikong ma-aktibo kung mabuak ang alambre nga asero.
4. Ang mga runway modawat og lapad o pig-ot nga mga sakyanan
5.4000kg nga kinatibuk-ang kapasidad sa pag-alsa
6. Mga kandado sa kaluwasan nga daghang posisyon sa matag kolum
7. Natago nga single hydraulic cylinder
8. Ang dugang nga diametro sa sheave makapakunhod sa kakapoy sa kable
9. Ang mekanikal nga mga kandado nga dili mahulog nagtugot sa daghang mga gitas-on sa paghunong
10. Mapasibo nga lokasyon sa power unit
11. Ang posisyon sa control panel mapasibo
12. Protective device batok sa pagkahuyang ug pagkabali sa steel rope
13. Pagtambal sa nawong: powder coating
| Mga Parameter sa Produkto | |
| Numero sa Modelo | CHFL2+2 |
| Kapasidad sa Pag-alsa | 4000 ka kilo |
| Pag-alsa sa Gitas-on | 1800/2100 mm |
| Lapad tali sa mga Runway | 3820mm |
| I-lock ang Device | Dinamiko |
| Pagbuhi sa kandado | Elektrisidad nga awtomatik nga pagpagawas o manwal |
| Mode sa Pagmaneho | Haydroliko nga Gipadagan + Kable |
| Suplay sa Kuryente / Kapasidad sa Motor | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Lugar sa Pag-parking | 4 |
| Himan sa Kaluwasan | Aparato nga Dili Mahulog |
| Pamaagi sa Operasyon | Switch sa yawe |
1. Propesyonal nga Tiggama og Car Parking Lift, Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian. Kami komitado sa paggama, pag-innovate, pag-customize ug pag-instalar sa lain-laing kagamitan sa parkinganan.
2.16000+ nga kasinatian sa pag-parking, 100+ nga mga nasud ug rehiyon.
3. Mga Kinaiya sa Produkto: Paggamit og taas nga kalidad nga hilaw nga materyales aron masiguro ang kalidad
4. Maayong Kalidad: Sertipikado sa TUV, CE. Hugot nga gisusi ang matag pamaagi. Propesyonal nga grupo sa QC aron masiguro ang kalidad.
5.Serbisyo: Propesyonal nga teknikal nga suporta atol sa pre-sale ug after sale customized nga serbisyo.
6. Pabrika: Nahimutang kini sa Qingdao, sidlakang baybayon sa China, ang transportasyon sayon ra kaayo. Kapasidad kada adlaw: 500 ka set.