Ang mga hydraulic single post car lift gisuportahan gamit ang plataporma nga gisuportahan sa gitas-on ug gilapdon. Kompakto ang istruktura, gamay ang espasyo, gaan, dali ibalhin, ug lig-on ang operasyon. Taas nga kalidad nga pump station ug mga elektronik nga sangkap, gamit ang mekanikal ug hydraulic rack nga self-locking, luwas ug kasaligan; walay pundasyon, i-install lang kini direkta sa yuta.
1. Sistema sa pag-alsa gamit ang kadena nga gipadagan sa haydroliko.
2. Manu-manong pag-abli sa kandado.
3. Ang posisyon sa swing arms sa yuta angay tumbanan sa mga race car.
4. Polyurethane nga lig-on nga tornilyo/ giayo nga mga pad ug libre nga taas nga mga adaptor.
5. Ang lift adunay duha ka kapilian, pirmi ug mabalhin nga adunay integrated casters.
6. Ang tanang parte sa asero gi-sandblast dayon gipintalan og anti-corrosion primer ug gi-color coating ang ibabaw nga bahin.
7. Aluminum shell motor, paspas nga pagpalapad sa kainit, taas nga efficiency ug taas nga kinabuhi sa serbisyo
8. Sertipikado sa CE
9. Gamhanang tiggama, kasaligan. Paggama sa Seiko, taas nga kalidad.
| Mga Parameter sa Produkto | |
| Numero sa Modelo | CHSL2500 |
| Kapasidad sa Pag-alsa | 2500 ka kilo |
| Pag-alsa sa Gitas-on | 1800mm |
| Minimum nga Gitas-on | 140mm |
| Oras sa Pag-alsa | dekada 50-60 |
| Kinatibuk-ang Gitas-on | 2550mm |
| Gahom sa Motor | 2.2kw-380v o 2.2kW-220v |
| Gi-rate nga presyon sa lana | 24MPa |
| Kinatibuk-ang Timbang | 850kgs |
kandado sa likod nga bukton
Usa ka helix + gipataas nga tray
awto nga mobile
mobile base
kandado sa atubangan nga bukton
Ang mga plato baga ug lig-on.
Pag-customize sa pabrika, taas nga kalidad ug ubos nga presyo.
Pag-upgrade sa produkto, lig-on.
Lig-on nga pag-alsa ug sayon nga operasyon.
Kompleto nga mga tipo ug mga detalye, mahunahunaon nga serbisyo pagkahuman sa pagbaligya
Ang mga panginahanglan sa mga tiggamit mao ang among gipangita