1. Gidisenyo para sa ubos nga gitas-on sa kisame
2. Kini nga mini type tilting parking lift angay para sa limitado nga gitas-on; ilabi na sa silong o mga suok sa apartment.
3.2500kg nga kapasidad sa pag-alsa, angay alang sa sedan lamang
4.10 degree nga plataporma sa pagkiling
5.Dual hydraulic lifting cylinders nga direktang nagmaneho
6. Indibidwal nga hydraulic power pack ug control panel
7. Mahimong ibalhin o ibalhin sa laing lugar
8.Electric key switch para sa seguridad ug kaluwasan
9. Awtomatikong mapalong kon buhian sa operator ang yawe nga switch
10. Parehong elektrikal ug manwal nga pagpagawas sa kandado para sa imong gusto
11. Sensor sa pag-detect sa sakyanan.
12. Madungog ug masanagon nga sistema sa pasidaan.
13.Maximum nga gitas-on sa pag-alsa nga mapasibo alang sa lain-laing mga
14. Mekanikal nga anti-falling lock sa ibabaw nga posisyon
15.Hydraulic overloading nga proteksyon
16. Galvanized nga plataporma nga adunay wave plate para sa mas maayong parkinganan
| Mga Parameter sa Produkto | |
| Numero sa Modelo | CHPLB2500 |
| Kapasidad sa Pag-alsa | 2500 kg/5500lbs |
| Pag-alsa sa Gitas-on | 1800-2100 mm |
| Lapad sa runway | 1900mm |
| I-lock ang Device | Dinamiko |
| Pagbuhi sa kandado | Elektrisidad nga awtomatik nga pagpagawas o manwal |
| Mode sa Pagmaneho | Haydroliko nga Gipadagan |
| Suplay sa Kuryente / Kapasidad sa Motor | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 50/45s |
| Lugar sa Pag-parking | 2 |
| Himan sa Kaluwasan | Aparato nga Dili Mahulog |
| Pamaagi sa Operasyon | Switch sa yawe |
1. Propesyonal nga Tiggama og Car Parking Lift, nga adunay sobra sa 10 ka tuig nga kasinatian. Kami komitado sa paggama, pag-innovate, pag-customize ug pag-instalar sa lain-laing mga kagamitan sa parkinganan.
2. 16000+ nga kasinatian sa pag-parking, 100+ nga mga nasud ug rehiyon.
3. Mga Kinaiya sa Produkto: Paggamit og taas nga kalidad nga hilaw nga materyales aron masiguro ang kalidad
4. Maayong Kalidad: TUV, CE certified. Hugot nga gisusi ang matag pamaagi. Propesyonal nga QC team aron masiguro ang kalidad
5. Serbisyo: Propesyonal nga teknikal nga suporta atol sa pre-sale ug after sale nga gipahaom nga serbisyo.
6. Pabrika: Nahimutang kini sa Qingdao, sidlakang baybayon sa China, ang transportasyon sayon ra kaayo. Kapasidad kada adlaw: 500 ka set.