1. Solusyon sa parkinganan sa basement garage para sa mga residensyal ug komersyal nga mga bilding.
2.CPT-2 pit parking system nga naghatag og independente nga mga parkinganan para sa 2 ka sakyanan (EB), 2X2 ka sakyanan (DB), nga nagsapaw-sapaw sa usag usa, ang parking bay ma-access nga pasaka (mga 7.5 degree).
3. Kapasidad sa Pagkarga 2000kg.
4. Nagkiling nga mas ubos nga plataporma nga adunay mas ubos nga gitas-on sa lungag.
5. Galvanized nga plataporma nga adunay waving plate para sa mas maayong parkinganan.
6. Bisan sa mas gamay nga gitas-on sa pag-instalar, ang duha ka sakyanan dali ra nga ma-parking nga nagsandig.
7. Ang mga kable nga asero naghatag og dugang nga proteksyon batok sa pagkahulog.
8. Powder spray coating surface treatment para sa gamit sa sulod sa balay ug hot galvanizing para sa gamit sa gawas.
| Mga Parameter sa Produkto | |
| Numero sa Modelo | CPT-2/4 |
| Kapasidad sa Pag-alsa | 2000 kg/5000lbs |
| Pag-alsa sa Gitas-on | 1650 milimetro |
| Ibabaw | 1650mm |
| Lungag | 1700mm |
| I-lock ang Device | Dinamiko |
| Pagbuhi sa kandado | Elektrisidad nga awtomatik nga pagpagawas o manwal |
| Mode sa Pagmaneho | Haydroliko nga Gipadagan + Kadena |
| Suplay sa Kuryente / Kapasidad sa Motor | 380V, 5.5Kw 60s |
| Lugar sa Pag-parking | 2/4 |
| Himan sa Kaluwasan | Aparato nga Dili Mahulog |
| Pamaagi sa Operasyon | Switch sa yawe |
1. Propesyonal nga Tiggama og Car Parking Lift, nga adunay sobra sa 10 ka tuig nga kasinatian. Kami komitado sa paggama, pag-innovate, pag-customize ug pag-instalar sa lain-laing mga kagamitan sa parkinganan.
2. 16000+ nga kasinatian sa pag-parking, 100+ nga mga nasud ug rehiyon.
3. Mga Kinaiya sa Produkto: Paggamit og taas nga kalidad nga hilaw nga materyales aron masiguro ang kalidad
4. Maayong Kalidad: TUV, CE certified. Hugot nga gisusi ang matag pamaagi. Propesyonal nga QC team aron masiguro ang kalidad.
5. Serbisyo: Propesyonal nga teknikal nga suporta atol sa pre-sale ug after sale nga gipahaom nga serbisyo.
6. Pabrika: Nahimutang kini sa Qingdao, sidlakang baybayon sa China, ang transportasyon sayon ra kaayo. Kapasidad kada adlaw: 500 ka set.