1. Solusyon sa parkinganan sa basement garage para sa mga residensyal ug komersyal nga mga bilding.
2. Galvanized nga plataporma nga adunay waving plate para sa mas maayong parkinganan.
3. Dual master & slave hydraulic lifting cylinders nga direktang nagmaneho.
4. Indibidwal nga hydraulic power pack ug control panel.
5. Kinahanglan ang lungag ug likod nga bungbong para sa pagsuporta sa istruktura.
Ang kapasidad nga 6.2000kg/2500kg anaa para sa SUV ug sedan.
7. Ang bahin sa pagpaambit sa tunga nga post makadaginot sa gasto ug espasyo.
8. Ubos ang gasto sa paggamit kon ang plataporma molihok paubos, kini madala sa grabidad, wala nay konsumo sa kuryente.
9.Switch sa de-kuryenteng yawe para sa seguridad ug kaluwasan.
10. Awtomatikong mapalong kung buhian sa operator ang switch sa yawe.
11. Single ug double stacker para sa imong gusto.
12. Powder spray coating surface treatment para sa gamit sa sulod sa balay ug hot galvanizing para sa gamit sa gawas.
| Mga Parameter sa Produkto | |
| Numero sa Modelo | CPL-2A/4A |
| Kapasidad sa Pag-alsa | 2000 kg/5000lbs |
| Pag-alsa sa Gitas-on | 1850 milimetro |
| Ibabaw | 1850mm |
| Lungag | 1950mm |
| I-lock ang Device | Dinamiko |
| Pagbuhi sa kandado | Elektrisidad nga awtomatik nga pagpagawas o manwal |
| Mode sa Pagmaneho | Haydroliko nga Gipadagan + Kadena |
| Suplay sa Kuryente / Kapasidad sa Motor | 380V, 5.5Kw 60s |
| Lugar sa Pag-parking | 2/4 |
| Himan sa Kaluwasan | Aparato nga Dili Mahulog |
| Pamaagi sa Operasyon | Switch sa yawe |
1. Propesyonal nga Tiggama og Car Parking Lift, nga adunay sobra sa 10 ka tuig nga kasinatian. Kami komitado sa paggama, pag-innovate, pag-customize ug pag-instalar sa lain-laing mga kagamitan sa parkinganan.
2 .16000+ nga kasinatian sa pag-parking, 100+ nga mga nasud ug rehiyon.
3. Mga Kinaiya sa Produkto: Paggamit og taas nga kalidad nga hilaw nga materyales aron masiguro ang kalidad
4. Maayong Kalidad: TUV, CE certified. Hugot nga gisusi ang matag pamaagi. Propesyonal nga QC team aron masiguro ang kalidad.
5. Serbisyo: Propesyonal nga teknikal nga suporta atol sa pre-sale ug after sale nga gipahaom nga serbisyo.
6. Pabrika: Nahimutang kini sa Qingdao, sidlakang baybayon sa China, ang transportasyon sayon ra kaayo. Kapasidad kada adlaw: 500 ka set.