1. Gisangkapan sa servo high speed motor ug control system
3. Maayong pagkahugot sa hangin, pagpreserbar sa kainit ug pagpugong sa kasaba
4. Kusog ug lig-on, matahum nga panagway
4. Daghang pamaagi sa pag-abli
5. Mapasibo nga tulin sa pag-abli ug pagsira.
| Gahum sa motor | 0.75kw/1.5kw/uban pa |
| Suplay sa kuryente | 110V/220V/380V |
| Materyal sa Panel | Aluminum nga Haluang metal |
| Kolor | Puti, Itom nga Abohon, Pilak nga Abohon, Pula, Dilaw |
| Gibag-on sa panel | 40mm |
| Katulin sa Pag-abli | 0.8 ngadto sa 2.5m/s, mapasibo |
| Katulin sa Pagsira | 0.8m/s, mapasibo |
| Pagsukol sa hangin | 120km/oras |
| Gigamit | industriya sa konstruksyon, logistik |
1. Unsaon nako pag-order niini?
Palihug itanyag ang imong gilapdon sa yuta, gidaghanon sa mga sakyanan, ug uban pang impormasyon, ang among inhenyero makahimo sa pagdesinyo og plano sumala sa imong yuta.
2. Hangtod kanus-a nako kini makuha?
Mga 45 ka adlaw sa trabaho human namo madawat ang imong advance payment.
3. Unsa ang butang nga ibayad?
T/T, LC....