1. Kasaligan, praktikal, dali gamiton ug ubos ang gasto sa pagmentinar
2. Aluminum alloy plate nga adunay high density foaming combination assembly, dili daling madaot ug dili daling madaot
3. Ang duha ka tumoy konektado sa kadena sa dumpling, ug ang plato sa pultahan konektado sa usa ka sealing strip, kini mas sayon i-assemble.
| Gidak-on sa pultahan | Gi-customize |
| Suplay sa kuryente | 220V/380V |
| Materyal sa Panel | Aluminum nga Haluang metal |
| Kolor | Puti, Itom nga Abohon, Pilak nga Abohon, Pula, Dilaw |
| Katulin sa Pag-abli | 0.8 ngadto sa 1.2m/s, mapasibo |
| Katulin sa Pagsira | 0.8m/s, mapasibo |
| Pagsukol sa hangin | 28-35m/s |
| Gigamit | industriya sa konstruksyon, logistik, garahe sa balay |
1. Unsaon nako pag-order niini?
Palihug itanyag ang imong gilapdon sa yuta, gidaghanon sa mga sakyanan, ug uban pang impormasyon, ang among inhenyero makahimo sa pagdesinyo og plano sumala sa imong yuta.
2. Hangtod kanus-a nako kini makuha?
Mga 45 ka adlaw sa trabaho human namo madawat ang imong advance payment.
3. Unsa ang butang nga ibayad?
T/T, LC....