1. Ang pino nga istruktura sa balbula sa tiil mahimong tangtangon sa kinatibuk-an, lig-on ug kasaligan ang operasyon, ug dali nga maintenance;
2. Ang mounting head ug grip apapangig hinimo sa Alloy steel;
3.S41 hexagonal oriented tube nga gipalapdan hangtod sa 270mm, epektibong makapugong sa pagkausab sa porma sa hexagonal shaft;
4.Presure tyre lever, tabang sa pagdumala sa run flat, low-profile ug gahi nga mga ligid;
5. Gireserba nga lungag sa pag-ayo sa katabang, nga dali ayuhon ang katabang sumala sa kinahanglanon sa kustomer.
| Gahum sa motor | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Suplay sa kuryente | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maximum nga diametro sa ligid | 44"/1120mm |
| Kinatas-ang gilapdon sa ligid | 14"/360mm |
| Pag-clamping sa gawas | 10"-21" |
| Pag-clamping sa sulod | 12"-24" |
| Suplay sa hangin | 8-10bar |
| Katulin sa pagtuyok | 6rpm |
| Kusog sa pagbungkag sa bead | 2500Kg |
| Lebel sa kasaba | <70dB |
| Timbang | 295Kg |
| Gidak-on sa pakete | 1100*950*950mm |
| 24 ka yunit ang mahimong ikarga sa usa ka 20” nga sudlanan | |
1. Kuhaa ang hangin gikan sa ligid.
2. Kuhaa ang tanang pabug-at nga tingga gikan sa ngilit.
3. Ibutang ang ligid sa gitakdang posisyon, i-rotate ang ligid balik-balik ug i-press ang pala sa ligid, i-tapak ang pedal sa pala sa ligid aron hingpit nga mabulag ang ligid gikan sa singsing nga asero.
4. Ibutang ang rim sa turntable ug ipadayon ang pedal sa clamp sa ligid aron ma-lock ang rim.
5. Butangi og grasa ang inner ring sa ligid.
6. Ibira paubos ang disassembly arm aron ang inner roller sa chuck motapot sa ngilit sa steel ring, ug i-lock ang extension lock arm sa ulo gamit ang telescopic arm lock sa ulo.
7. Gamita ang crowbar aron i-alsa ang ligid ngadto sa pick-up head, itunob ang turntable pedal aron i-rotate ang chuck, ug kuhaa ang usa ka kilid sa ligid.
8. Ibta ang pikas nga ligid sa samang paagi.