1. Ang pino nga istruktura sa balbula sa tiil mahimong tangtangon sa kinatibuk-an, lig-on ug kasaligan ang operasyon, ug dali nga maintenance;
2. Ang mounting head ug grip apapangig hinimo sa Alloy steel;
3. Yano nga bukton sa pagtabang, makadaginot sa oras sa pag-operate sa operator;
4. Ma-adjust nga Grip Jaw (opsyon), ±2” mahimong ma-adjust sa sukaranan
gidak-on sa pag-clamp.
| Gahum sa motor | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Suplay sa kuryente | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maximum nga diametro sa ligid | 44"/1120mm |
| Kinatas-ang gilapdon sa ligid | 14"/360mm |
| Pag-clamping sa gawas | 10"-21" |
| Pag-clamping sa sulod | 12"-24" |
| Suplay sa hangin | 8-10bar |
| Katulin sa pagtuyok | 6rpm |
| Kusog sa pagbungkag sa bead | 2500Kg |
| Lebel sa kasaba | <70dB |
| Timbang | 298Kg |
| Gidak-on sa pakete | 1100*950*950mm |
| 24 ka yunit ang mahimong ikarga sa usa ka 20” nga sudlanan | |
1. Butangi una og grasa ang sulod nga bahin sa ligid.
2. I-ayo ang steel ring sa turntable sama sa pagtangtang sa ligid, ibutang ang ligid sa ibabaw nga ngilit sa steel ring, ug tinoa ang posisyon sa lungag sa hangin.
3. Ibalhin ang bukton sa pagkanaog aron mopilit sa ngilit sa ligid, itunob ang pedal, ug hinayhinay nga iduso ang ligid ngadto sa asero nga ngilit.
4. Iduot ang ibabaw nga ligid ngadto sa steel rim sa samang paagi aron makompleto ang pag-instalar sa ligid.
1. Limpyohi ang abog sa turntable human magamit ang makina.
2. Susiha kon ang grinding block sa mounting head naguba na ba sa dili pa gamiton ang makina, ug ilisi kini sa hustong panahon kon kini naguba na.
3. Susiha ang lebel sa likido sa lubricating oil sa oil-water separator matag semana, kung ang lebel sa likido mas ubos kaysa sa minimum nga marka, kinahanglan kini mapuno sa oras. Kinahanglan nga i-adjust ang gidaghanon sa lubricating oil aron malikayan ang sobra o kulang.
4. Susiha kon naa bay tubig sa filter sa tubig kada bulan. Kon naa may tubig, habwa kini sa hustong oras, ug ayaw pasagdi nga molapas sa kinatas-ang linya ang tubig.