1. Ang 17'' nga kolor nga LCD display, mahigalaon nga interface, sayon nga operasyon;
2. Idikit ang lokasyon sa mga pabug-at subay sa posisyon sa laser, aron mas tukma;
3. Nagkalain-laing klase sa balance mode, para sa espesyal nga mga rims;
4. SPLIT nga gimbuhaton;
5.OPT nga gimbuhaton sa pag-optimize;
6. Intelihenteng awtomatikong function sa kalibrasyon;
7. Fault diagnostic function, ug i-prompt ang display diagnosis;
8. Mahimong masukod ang mga rim sa IVECO;
9. Awtomatikong pagsukod sa gilapdon sa rims.
| Gahum sa motor | 0.3kw |
| Suplay sa kuryente | 110V/230V, 1ph, 50/60hz |
| Diametro sa ngilit | 10”-25” |
| Lapad sa ngilit | 1”-17” |
| Max. nga gibug-aton sa ligid | 143lbs/65kg |
| Maximum nga diametro sa ligid | 43”/1100mm |
| Kinatas-ang gilapdon sa ligid | 21”/530mm |
| Katulin sa pagbalanse | ≤140rpm |
| Oras sa siklo | 15s |
| Katukma sa pagbalanse | 0.05 oz/1g |
| Gidak-on sa pakete | 1520*1020*1450mm |
Kini usa ka makina aron maminusan ang centrifugal force sa ligid, makunhuran ang abnormal nga pagkaguba sa ligid, ug himuong hapsay ang pagdagan sa ligid.
Unsaon paggamit: I-adjust ang mga numero sa makina sumala sa modelo sa ligid. Pananglitan, ang ligid kay 185/60 R14, ang 185 mao ang gilapdon sa ligid. Ang unang buton sa wala sa balancer kinahanglan nga i-adjust sumala sa gilapdon. Ang 60 mao ang aspect ratio sa ligid. Ang buton sa tunga magamit sa pagsukod sa clamp, ug mahimo usab nga i-adjust sumala sa modelo sa ligid. 14 Diametro sa rim sa pulgada. Ang buton sa tuo makabira sa ruler sa balancing machine aron mahibal-an ang distansya gikan sa rim sa ligid. Ang lainlaing mga klase sa balancing machine mahimong lahi, ug ang piho nga operasyon kinahanglan nga himuon sumala sa manwal sa instruksyon.