1. Tilting column ug pneumatic locking mount & demount arm;
2. Ang hexagonal shaft oriented tube nga moabot hangtod sa 270mm makapugong sa epektibong pagkausab sa porma sa hexagonal shaft:
3. Ang pino nga istruktura sa balbula sa tiil mahimong matangtang sa kinatibuk-an, lig-on ug kasaligan ang operasyon, ug dali nga maintenance;
4. Awtomatikong i-mount ug i-demount ang ulo, sayon ang operasyon; paspas ug kasaligan ang pneumatic locking sa main shaft:
5. Walay-hikap nga istruktura, mas sayon ang pag-mount ug pag-demount sa mga ligid;
6. Uban sa external air tank para sa dali nga pag-inflation, kontrolado sa usa ka talagsaon nga foot valve ug gikuptan sa kamot para sa pneumatic device; (opsyonal)
7. Uban sa pneumatic helper arm para sa paghawid sa lapad, ubos ug gahi nga mga ligid.
| Gahum sa motor | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Suplay sa kuryente | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maximum nga diametro sa ligid | 41"/1043mm |
| Kinatas-ang gilapdon sa ligid | 14"/360mm |
| Pag-clamping sa sulod | 12"-24" |
| Suplay sa hangin | 8-10bar |
| Katulin sa pagtuyok | 6rpm |
| Kusog sa pagbungkag sa bead | 2500Kg |
| Lebel sa kasaba | <70dB |
| Timbang | 419Kg |
| Gidak-on sa pakete | 860*1330*1980mm |
| 8 ka yunit ang mahimong ikarga sa usa ka 20” nga sudlanan | |
Ang mga apapangig dili maablihan o masirado:
Susiha kon walay leakage sa hangin, susiha kon ang five-way valve core moambak gikan sa pedal fork, kon normal ang nahisgotan sa ibabaw, susiha kon walay blow-by sa rotary distribution report valve, tangtanga ang air pipe nga nagkonektar sa rotary distribution report valve ngadto sa gamay nga silindro, ug i-install kini sa pedal. Kon dili motunob o hingpit nga motunob, usa ra sa mga air pipe nga nagkonektar sa rotary air distribution valve ngadto sa gamay nga silindro ang mogawas ang hangin. Sa bisan unsang kaso, ang panghitabo nga ang duha ka air pipe dili mopagawas ug hangin sa samang higayon mao ang paghuyop sa rotating air distribution valve. Kon walay problema sa mga sangkap sa ibabaw, susiha ang claw part, kon ang claw seat ba deformed o na-stuck, kon ang square turntable ba na-stuck, kon ang square turntable ba na-stuck, kon ang square turntable pin ba natumba.