1. Ang pino nga istruktura sa balbula sa tiil mahimong tangtangon sa kinatibuk-an, ang operasyon lig-on ug kasaligan ug dali nga pagmentinar;
2. Ang ulo sa pag-mount ug apapangig sa pagkupot hinimo sa haluang metal nga asero,
3. Ang hexagonal oriented tube gipalapdan hangtod sa 270mm, epektibo nga makapugong sa pagkausab sa porma sa hexagonal shaft;
4. Nasangkapan sa tig-alsa sa ligid, sayon alang sa pagkarga sa ligid;
5. Gisangkapan sa built-in nga air tank jet-blast device, nga gikontrol sa usa ka talagsaon nga foot valve ug hand-held pneumatic device;
6. Uban sa doble nga bukton nga katabang para sa paghawid sa lapad, mubo, ug gahi nga mga ligid.
7. Mapasibo nga Grip Jaw (opsyon), ang ±2” mahimong mapasibo sa sukaranang gidak-on sa pag-clamping.
| Gahum sa motor | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Suplay sa kuryente | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maximum nga diametro sa ligid | 47"/1200mm |
| Kinatas-ang gilapdon sa ligid | 16"/410mm |
| Pag-clamping sa gawas | 13"-24" |
| Pag-clamping sa sulod | 15"-28" |
| Suplay sa hangin | 8-10bar |
| Katulin sa pagtuyok | 6rpm |
| Kusog sa pagbungkag sa bead | 2500Kg |
| Lebel sa kasaba | <70dB |
| Timbang | 562Kg |
| Gidak-on sa pakete | 1400*1120*1800mm |
| 8 ka yunit ang mahimong ikarga sa usa ka 20” nga sudlanan | |
1. Ang suplay sa kuryente sa makina sa ligid kinahanglan nga naa sa normal nga kahimtang. Sa dili pagtrabaho nga kahimtang, ang kuryente naa sa off nga posisyon. Ang presyur sa hangin sa internal nga makina naa sa normal nga presyur, ug ang tubo sa hangin wala konektado sa dili pagtrabaho nga kahimtang.
2. Sa dili pa ilisan ang ligid, susiha kon ang frame sa ligid nadaot ba, ug kon ang air nozzle nagtulo ba o nabuak.
3. Tangtanga ang air nozzle aron mogawas ang presyur sa ligid, ibutang ang ligid sa tunga sa compression arm, ug gamita ang compression arm aron ibulag ang duha ka kilid sa ligid gikan sa frame sa ligid.
4. Gamita ang mga switch aron matangtang ang mga ligid.
5. Kung ma-instalar na ang bag-ong mga ligid, ang mga ligid markahan pataas, ug ang mga ligid ma-instalar pinaagi sa pagpadagan sa mga switch.
6. Human sa pag-assemble, ang matag switch kinahanglan ibutang sa off nga posisyon.