1. Ang pino nga istruktura sa balbula sa tiil mahimong tangtangon sa kinatibuk-an, ang operasyon lig-on ug kasaligan, ug kini sayon nga atimanon;
2. Ang mounting head ug grip jaws hinimo sa alloy steel, nga epektibong makapakunhod sa kadaot sa ligid;
3. Ang pneumatic helper arm makadaginot sa oras ug paningkamot sa operasyon;
4. Mapasibo nga mga apapangig sa pagkupot (opsyonal), ang sukaranan nga pag-clamping mahimong mapasibo nga ±2” ang gidak-on.
5. Usa ka bag-ong klase sa katabang nga dali tangtangon ang mga ligid nga gahi ang bungbong.
| Gahum sa motor | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Suplay sa kuryente | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maximum nga diametro sa ligid | 44"/1120mm |
| Kinatas-ang gilapdon sa ligid | 14"/360mm |
| Pag-clamping sa gawas | 10"-21" |
| Pag-clamping sa sulod | 12"-24" |
| Suplay sa hangin | 8-10bar |
| Katulin sa pagtuyok | 6rpm |
| Kusog sa pagbungkag sa bead | 2500Kg |
| Lebel sa kasaba | <70dB |
| Timbang | 379Kg |
| Gidak-on sa pakete | 1100*950*950mm,1330*1080*300mm |
| 20 ka yunit ang mahimong ikarga sa usa ka 20” nga sudlanan | |
1. Taga-asa ka?
Qingdao, Shandong Province, China.
2. Ikaw ba usa ka tiggama o negosyante?
Tiggama. Kami adunay kaugalingong pabrika ug QC team.
3. Unsa ang oras sa paghatud?
30 ka adlaw nga trabaho.
Palihug pangutana og dugang detalye. Palihug bantayi ang teknikal nga parametro kung kini nga lift angay ba kanimo.