1. Tilting column ug pneumatic locking mount & demount arm;
2. Ang unom ka axis oriented tube nga moabot hangtod sa 270mm makapugong sa epektibong pagkausab sa porma sa unom ka axis;
3. Ang pino nga istruktura sa balbula sa tiil mahimong matangtang sa kinatibuk-an, lig-on ug kasaligan ang operasyon, ug dali nga maintenance;
4. Ang mounting head ug grip jaw hinimo sa alloy steel;
5. Ma-adjust nga Grip Jaw (opsyon), ±2” mahimong i-adjust sa sukaranang gidak-on sa clamping;
6. Gisangkapan sa external air tank jet-blast device, nga gikontrol sa usa ka talagsaon nga foot valve ug hand-held pneumatic device;
7. Uban sa power assist arm para sa paghawid sa lapad, mubo, ug gahi nga mga ligid.
| Gahum sa motor | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Suplay sa kuryente | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maximum nga diametro sa ligid | 44"/1120mm |
| Kinatas-ang gilapdon sa ligid | 14"/360mm |
| Pag-clamping sa gawas | 10"-21" |
| Pag-clamping sa sulod | 12"-24" |
| Suplay sa hangin | 8-10bar |
| Katulin sa pagtuyok | 6rpm |
| Kusog sa pagbungkag sa bead | 2500Kg |
| Lebel sa kasaba | <70dB |
| Timbang | 406Kg |
| Gidak-on sa pakete | 1100*950*950mm 1330*1080*300mm |
| 20 ka yunit ang mahimong ikarga sa usa ka 20” nga sudlanan | |
1. Host workbench: Ang mga ligid kasagaran gi-disassemble niini nga plataporma, nga nag-una nga nagdula sa papel sa pagbutang sa mga ligid ug pagtuyok niini.
2. Bukton sa pagbulag: Sa kilid sa makina sa pagtangtang sa ligid, kini gigamit labi na aron ibulag ang ligid gikan sa ngilit, aron ang pagtangtang sa ligid mahimong hapsay nga mahimo.
3. Himan sa pagpaburot ug pagpahumok: Kini kasagarang gigamit sa pagpagawas sa hangin sa ligid para dali nga maburot o matangtang, ug aduna usay barometro para sa pagsukod sa presyur sa hangin. Ang kinatibuk-ang presyur sa ligid anaa sa mga 2.2 ka atmospera. Katumbas usab sa 0.2Mpa.
4. Mga Pedal: Adunay 3 ka pedal switch sa ilawom sa tire changer, nga gigamit sa pagtuyok sa switch pakanan ug pakaliwa, pagbulag sa tightening switch, ug pagbulag sa rim ug tire switch.
5. Lubricating fluid: Kini mapuslanon sa pag-disassemble ug pag-assemble sa mga ligid, pagpakunhod sa kadaot atol sa pag-disassemble ug pag-assemble sa ligid, ug makapahimo sa trabaho sa pag-disassemble ug pag-assemble nga mas maayo nga mahuman.