1. Pagsukod sa distansya;
2. Kaugalingong kalibrasyon; LED digital display
3. Dili balanse nga gimbuhaton sa pag-optimize;
4. Opsyonal nga adaptor para sa balanse sa ligid sa motorsiklo;
5. Mga sukod sa pulgada o milimetro, pagbasa sa gramo o onsa;
| Gahum sa motor | 0.25kw/0.35kw |
| Suplay sa kuryente | 110V/240V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Diametro sa ngilit | 254-615mm/10”-24” |
| Lapad sa ngilit | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Max. nga gibug-aton sa ligid | 65kg |
| Maximum nga diametro sa ligid | 37”/940mm |
| Katukma sa pagbalanse | ±1g |
| Katulin sa pagbalanse | 200rpm |
| Lebel sa kasaba | <70dB |
| Timbang | 134kg |
| Gidak-on sa pakete | 980*750*1120mm |
Basta ang ligid ug rim gi-assemble nga magkauban, gikinahanglan ang usa ka hugpong sa mga pag-adjust sa dynamic balance. Bisan kung kini alang sa pag-ilis sa rim o pag-ilis sa daan nga ligid og bag-o, bisan kung walay giusab, ang ligid gikuha gikan sa rim alang sa inspeksyon. Basta ang rim ug ligid gi-assemble pag-usab nga gilain, gikinahanglan ang dynamic balancing.
Gawas sa pag-ilis sa mga rims ug ligid, kinahanglan usab nga hatagan nimo og dugang pagtagad sa ordinaryong mga oras. Kung imong makita nga ang manibela nag-uyog, kinahanglan una nimo nga susihon kung dili normal ang dynamic balance. Dugang pa, ang mga hinungdan sama sa pagkausab sa rim, pag-ayo sa ligid, pag-instalar sa tire pressure monitoring module, ug pag-ilis sa mga balbula nga hinimo sa lainlaing mga materyales makaapekto sa dynamic balance. Girekomenda nga maghimo usa ka set sa dynamic balance aron masiguro ang normal nga paggamit sa ligid.